Teatr Narwal

8 października odwiedzi nas Teatr Narwal z bajeczką ekologiczną,,Magiczny las”
Edukacja – ekologia, uczy szacunku i wrażliwości dla przyrody..

Wybierając się na wędrówkę po lesie, nawet nie przypuszczamy ile nie odkrytych miejsc niknie nam pod stopami. Ile magicznych światów ukrywają zakamarki drzew i stada szeleszczących pod stopami liści. Las nie ujawni się jednak przed nami, gdy nie uszanujemy każdej jego części, jednak gdy otworzymy szeroko oczy, zatrzymamy się by napełnić płuca jodłowym zapachem usłyszymy jego głos.

To spotkało Stasia, którego leśne wróżki nauczyły słuchać odgłosów natury. Chłopcu wcale nie podobało się to co miały mu do powiedzenia drzewa, rośliny i zwierzęta. Nawet pająk Bonifacy złościł się na chłopca za wciąż zrywane pajęcze sieci. Ta mądra i zabawna opowieść uczy wrażliwości i szacunku do przyrody. Ciekawe kreacje aktorskie w połączeniu ze sztuka lalkarską przeniosą widzów w prawdziwie magiczny las.

Opublikowano w Aktualności.

Możliwość komentowania jest wyłączona.