Kadra

Nasza kadra to młode , wykwalifikowane, kreatywne i odpowiedzialne osoby. Stale podnoszą swoje kwalifikacje i stopnie awansu. Stwarzają ciepłą atmosferę sprzyjającą właściwemu rozwojowi dziecka. Wdrażają do swojej pracy nowatorskie pomysły i przygotowują wiele pomocy dzięki czemu zajęcia są ciekawsze a dzieci radośniejsze.

Anna Szramska – dyrektor ds. dydaktycznych.

– nauczyciel kontraktowy od 6 lat nauczyciel w Prywatnym Przedszkolu „Smyk” w Zalesiu Dolnym
-Absolwentka Kursu Kwalifikacyjnego ,,Zarządzanie Oświatą” Studio Edukacyjne Eko-Tur Bis Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
„Dziecko nie mniej, nie ubożej, nie gorzej myśli niż dorośli, ono inaczej myśli. W naszym myśleniu obrazy są spłowiałe i postrzępione, uczucia matowe, zapylone. Dziecko myśli uczuciem, nie intelektem. Dlatego tak trudno porozumieć się z nimi, dlatego nie ma trudniejszej sztuki jak przemawianie do dzieci” J.Korczak

Barbara Kusztal

– absolwentka Akademii Świętokrzyskiej mgr Pedagogiki Zdrowia z wychowaniem fizycznym.
Studentka III semestru Edukacji Przedszkolnej studiów podyplomowych we Wszechnicy Polskiej w Warszawie.Od czterech lat pracuję w Prywatnym Przedszkolu „Smyk” w Zalesiu Dolnym. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje i umiejetności poprzez kursy i szkolenia edukacyjne,aby zapwnić swoim wychowankom jak najlepszy rozwój i edukację. Wprowadzam w grupie ciepłą i rodzinną atmosferę,aby dzieci czuły że przedszkole jest ich drugim domem. Redaguję gazetkę przedszkolną ,,Smyk”.

Arleta Stępień

Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kielcach na wydziale Edukacji Szkolnej o kierunku Rewalidacja z Terapią Pedagogiczną. Pracuję w Smyku 2 rok.
Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję , sprawia że czuję się szczęśliwa i gotowa na Wielkie Wyzwania.
Swoje działania staram się dostosowywać do potrzeb i możliwości dzieci, każde dziecko traktuję bardzo indywidualnie. Jasno określone zasady sprawiają iż dzieci czują się wbrew pozorom bardzo bezpieczne i darzą zaufaniem swojego nauczyciela. W swojej pracy z dziećmi pragnę nie tylko uczyć ale również poświęcić dużo czasu na zabawę, która bardzo wzmacnia ich wzajemne kontakty .

Magdalena Misiowiec

– Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej mgr Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej z terapią pedagogiczną.
W Smyku pracuję 2 rok,praca z dziećmi daje mi poczucie spełnienia i radość życia. Uważam,że każde dziecko jest inne, dlatego zawsze szukam ich ukrytych talentów i zdolności.

Joanna Mosjo

pomoc nauczyciela. Specjalista do spraw organizacyjnych. Od 5 lat pracuje w przedszkolu jako pomoc nauczyciela i specjalista do spraw organizacji. Jej marzeniem zawsze było, aby pracować z małymi dziećmi. Jest osobą energiczną która wkłada swoje serce w to co robi. Dzieciom okazuje wiele sympatii i uczucia, za co one dziękują tym samym.

Agnieszka Słowik

– pomoc nauczyciela
Pedagog resocjalizacji, obecnie studentka I semestru Edukacji Przedszkolnej studiów podyplomowych Wszechnicy Polskiej w Warszawie.