Zajęcia podstawowe w ramach czesnego

Rytmika

Elżbieta Sołoducha
Pracuję w Przedszkolu smyk od 5 lat.Mam ukończone studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim- kierunek pedagogika, wydział Wychowanie Przedszkolne oraz Studium Nuczycielskie- kierunek Wychowanie muzyczne w przedszkolu i w klasach I-III.Swoje zajęcia przystosowuję tematycznie do zajęć nauczyciela prowadzącego grupę, aby dzieci poprzez śpiew, słuchanie muzyki i zabawę przy muzyce przeżywały omawiany temat w korelacji z innymi zajęciami. W rytmice obok głównego celu- umuzykalnienia- jednocześnie , np. liczymy,poznajemy stosunki przestrzenne, zdobywamy wiadomości przyrodnicze, rozwijamy mowę i myślenie.

Język angielski

Anna Woźniak
Magister AWF Warszawa, Studentka Kerachi Grammar School w Pakistanie, ukończyłam 9 kursów Helen Doron.
Zajęcia prowadzone są metodą Polly the Colly.

Polly the Collie jest wyjątkowym kursem języka angielskiego dla przedszkoli, podczas którego dziecko poznaje około 360 słówek i budowę podstawowych zdań. Autorami kursu są specjaliści w nauczaniu dzieci języka angielskiego.

Dostosowane do wieku Państwa dziecka historyjki i piosenki, opracowane w różnych stylach muzycznych, takich jak rap lub jazz, a także gry i starannie zaplanowane ćwiczenia sprawią, że nauka będzie dla Państwa dziecka źródłem wspaniałej zabawy.

Aby utrwalić materiał poznany na zajęciach wystarczy po prostu w domu włączyć dziecku płytę  Polly the Collie. Dzieci bardzo lubią śpiewać lub tylko słuchać wesołych melodii gdy bawią się, kąpią, podczas posiłków lub przed zaśnięciem.

Gimnastyka ogólnorozwojowa

Roksana Wychadańczuk
Fizjoterapeutka, absolwentka Uniwersyetu Medycznego w Warszawie, insruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością hipoterapia, długoletni pracownik oddziału rehabilitacji dzieci jednego z podwarszawskich szpitali.

Zajęcia prowadzone są razy w tygodniu, po 30 minut w każdej grupie, dostosowane do wieku i potrzeb Państwa dzieci. W ramach zajęć prowadzony jest:
– program profilaktyki wad postawy
– ćwiczenia ogólnokondycyjne
– ćwiczenia stóp
– ćwiczenia oddechowe
– oraz zabawy ruchowe

Taniec nowoczesny

Katarzyna Janota
Absolwentka Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki w Pruszkowie a także Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Choreografia Tańca Wspólczesnego (studia podyplomowe).
Dzieci podczas zajęć z tańca nowoczesnego zdobędą umiejętności szybkiego reagowania na muzykę, poprawią swoją koordynację ruchową oraz nauczą się poruszania izolowanego. Na naszych zajęciach przedszkolaki będą mogły wyćwiczyć swoją pamięć ruchowo-taneczną, a towarzysząca muzyka sprawi, iż zajęcia staną się świetną zabawą.


Zajęcia teatralne

Katarzyna Ankudowicz.

Jestem absolwentką wydziału aktorskiego warszawskiej Akademii Teatralnej i od pięciu lat czynnie uprawiam ten zawód na deskach polskich teatrów oraz w rodzimych produkcjach filmowych i telewizyjnych, takich jak „Bulionerzy”, „Mamuśki” czy „Pogoda na piątek”.

Od trzech lat zajmuję się również pracą z dziećmi, prowadząc zajęcia o profilu teatralno – dramowym, co daje mi dużo radości i satysfakcji!