O nas

Prywatne przedszkole „Smyk” zaprasza dzieci od 2,5 do 6 lat w godzinach od 7.00 do 18.00 przez cały rok kalendarzowy również podczas miesięcy wakacyjnych.
Nie jesteśmy placówką o określonym profilu, każde dziecko jest inne. Nie chcemy narzucać zainteresowań. Naszym celem jest stworzenie warunków do wszechstronnego rozwoju na miarę potrzeb i możliwości dziecka. Chcemy wspólnie z Państwem tworzyć szczęśliwe dzieciństwo Waszych dzieci.

Przedszkole „Smyk” położone jest z dala od ruchliwych ulic w pięknej wilii, wśród starych sosen. Małe, kameralne posiada 4 grupy. Sale są widne, przestronne, kolorowe, dobrze wyposażone przystosowane do zabaw i zajęć dydaktycznych. Sprzyjają dobremu samopoczuciu dziecka. Przedszkole otacza piękny ogród z bezpiecznym placem zabaw.

Już od siedmiu lat niezmiennie cieszymy się dobrą opinią i zaufaniem wśród rodziców, którzy chętnie oddają nam pod opiekę swoje pociechy. Absolwenci naszego przedszkola często nas odwiedzają i opowiadają o swoich sukcesach w szkole, co jest dla nas najlepszym dowodem na to, że dzieci miło wspominają czas spędzony w naszym przedszkolu oraz są bardzo dobrze przygotowane do nauki w szkole.

Aby w dzieciach od najmłodszych lat zaszczepić chęć pomagania innym, bierzemy udział w akcjach charytatywnych: „Świąteczny Okruch Serca”, „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”, „Pomóżmy Zwierzętom Przetrwać Zimę”. Bierzemy również czynny udział w konkursach organizowanych dla dzieci na terenie gminy Piaseczno, w których również odnosimy sukcesy.

Przedszkole prowadzi zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych.

Zapraszamy!